PARDOT: LANDING PAGES

Landing Pages to strony internetowe na które użytkownicy trafiają po kliknięciu w link lub reklamę. Te strony najczęściej wyświetlają treści związane z tematyką konkretnej reklamy, w którą kliknęli. O ile przejrzysta i intuicyjna strona jest bardzo ważna, w tym przypadku zwykłe przekierowanie użytkownika na stronę główną Twojej organizacji może okazać się niezbyt skutecznym sposobem aby przekonwertować gościa na prospekta. W tym celu, Landing Page ma za zadanie wywołać określoną reakcję ze strony użytkownika jak na przykład podanie swojego adresu email czy zapisanie się na nadchodzący event. Pardot zapewnia wygodny w użyciu Landing page Builder, dzięki któremu w łatwy sposób zaprojektujesz i zbudujesz własny Landing Page bez pomocy Web Developera.

INSTRUKCJE:

 1. Nawiguj do Marketing > Landing Pages > Landing Pages.Landing Pages - nawigacja
 2. Aby utworzyć nowy Landing Page kliknij + Add Landing Page.

KROK PIERWSZY: Name

 1. W polu Name wpisz nazwę dla Landing Page.
 2. (opcjonalnie) Dodaj Tagi.
 3. Wybierz odpowiedni folder.
 4. W polu Title nadaj tytuł dla Twojego Landing Page. Tytuł będzie wyświetlał się w pasku przeglądarki podczas odwiedzania strony.
 5. W polu Description wpisz opis strony na potrzeby SEO.
 6. Wybierz odpowiednią kampanię, w ramach której tworzysz nowy Landing Page.
 7. (opcjonalnie) Aby uniknąć pojawiania się strony w wynikach wyszukiwania zaznacz opcję Hide from search engine indexing.Landing Page - kreator
 8. Kliknij Next ,aby przejść dalej.

KROK DRUGI: Select Form

 1. Wybierz odpowiedni formularz.
 2. (opcjonalnie) Zaznacz “Redirect the prospect instead of showing the form’s Thank You Content” aby przekierować użytkownika zamiast wyświetlać mu Thank You Content.Landing Page - formularze
 3. Kliknij Next ,aby przejść dalej.

KROK TRZECI: Content Layout

 1. Wybierz odpowiedni szablon układu.Landing Page - layout
 2. Kliknij Next ,aby przejść dalej.

KROK CZWARTY: Landing Page Content

 1. Skorzystaj z edytora aby stworzyć treść Twojego Landing Page.Landing Page - content
 2. Kliknij Next ,aby przejść dalej.
 3. Kliknij Confirm & Save aby zapisać zmiany.Landing Page - confirm and save

 

LAYOUT TEMPLATES

Pardot Layout Templates to szablony wykorzystywane do formatowania formularzy i Landing Pages. Traktuj je jako szablony, które nadadzą Twoim materiałom marketingowym powtarzalną strukturę  i styl. Jest to doskonały sposób, by wzbogacić Twoje formularze i Landing Pages o opcje stylistyczne niedostępne w kreatorach Pardot.